C22-C24 Deluxe Motorhome van Owasco
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | C-klasse camper |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Hoogslaper, Vrije doorloop, Slide-out |
| Modeljaar | 2023 - 2026 |
| Brandstofverbruik | 13 - 17 L / 100 km |
| Brandstoftank | 208 L |
| Verswatertank | 159 L |
| Grijswatertank | 152 L |
| Zwartwatertank | 118 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 813 cm |
| Breedte | 254 cm |
| Hoogte | 351 cm |
| Interieurhoogte | 213 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Air Conditioning (bestuurderscabine), CD-speler, Generator, Verwarming, Verwarming (bestuurderscabine), Buitendouche, Radio |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Oven, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 5 |
| Aanbevolen maximum passagiers | 2 volwassenen en 3 kinderen |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar, maximaal 76 jaar (VIP/CDR verzekering is verplicht voor alle bestuurders jonger dan 25 jaar) |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 1 plaats geschikt voor een babystoeltje, kinderstoeltje of stoelverhoger. Je dient zelf de babystoel of kinderstoel mee te nemen of ter plaatse te kopen. |
Bedden
Hoogslaper
150 x 198 cm
Tweepersoonsbed
152 x 178 cm
Dinette bed
107 x 178 cm




