A30-32 Double Slide Deluxe A Class van Owasco
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | A-klasse (bus)camper |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Vrije doorloop, Slide-out |
| Modeljaar | 2023 - 2026 |
| Brandstofverbruik | 18 - 33 L / 100 km |
| Brandstoftank | 302 L |
| Verswatertank | 272 L |
| Grijswatertank | 185 L |
| Zwartwatertank | 189 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 955 cm |
| Breedte | 257 cm |
| Hoogte | 378 cm |
| Interieurhoogte | 213 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Air Conditioning (bestuurderscabine), CD-speler, Generator, Verwarming, Verwarming (bestuurderscabine), Buitendouche, Radio |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Oven, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 6 |
| Aanbevolen maximum passagiers | 4 volwassenen en 2 kinderen |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar, maximaal 76 jaar (VIP/CDR verzekering is verplicht voor alle bestuurders jonger dan 25 jaar) |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 2 plaatsen geschikt voor babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers. Je dient zelf de babystoel of kinderstoel mee te nemen of ter plaatse te kopen. |
Bedden
Hoogslaper
150 x 198 cm
Slaapbank
114 x 173 cm
Tweepersoonsbed
152 x 188 cm
Dinette bed
107 x 178 cm




