19 Deluxe Van van Owasco
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Campervan |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Vrije doorloop |
| Modeljaar | 2023 - 2026 |
| Brandstofverbruik | 10 - 13 L / 100 km |
| Brandstoftank | 91 L |
| Verswatertank | 78 L |
| Grijswatertank | 66 L |
| Zwartwatertank | 59 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 637 cm |
| Breedte | 211 cm |
| Hoogte | 282 cm |
| Interieurhoogte | 188 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Air Conditioning (bestuurderscabine), CD-speler, Generator, Verwarming, Verwarming (bestuurderscabine), Buitendouche, Radio |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Oven, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar, maximaal 76 jaar (VIP/CDR verzekering is verplicht voor alle bestuurders jonger dan 25 jaar) |
| Kinderstoeltjes | Er kunnen geen babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers in dit voertuig geplaatst worden. |
Bedden
Tweepersoonsbed
121 x 193 cm




