Big Six van Mighty
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | C-klasse camper |
| Motor | Dieselmotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Luifel, Hoogslaper, Vrije doorloop |
| Leeftijd voertuig | minimaal 4 jaar |
| Brandstofverbruik | 14 - 16 L / 100 km |
| Brandstoftank | 71 - 100 L |
| Verswatertank | 82 - 100 L |
| Grijswatertank | 82 - 100 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 755 - 790 cm |
| Breedte | 225 - 245 cm |
| Hoogte | 335 - 360 cm |
| Interieurhoogte | 200 - 215 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Air Conditioning (bestuurderscabine), Verwarming, Verwarming (bestuurderscabine) |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 6 |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 2 plaatsen geschikt voor kinderstoeltjes of stoelverhogers. Klik hier voor meer informatie over het plaatsen van kinderstoelen in dit voertuig. |
Bedden
Hoogslaper
135 x 210 cm
Dinette bed
115 x 184 cm
Tweepersoonsbed
140 x 210 cm














