Kiwi Compact van McRent
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | C-klasse camper |
| Motor | Dieselmotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Luifel, Certified self contained, Vrije doorloop, Achteruitrijcamera |
| Leeftijd voertuig | maximaal 2 jaar |
| Brandstofverbruik | 8 - 11 L / 100 km |
| Brandstoftank | 70 L |
| Verswatertank | 105 L |
| Grijswatertank | 95 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 696 cm |
| Breedte | 233 cm |
| Hoogte | 294 cm |
| Interieurhoogte | 213 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning (bestuurderscabine), Android Auto, Apple CarPlay, TV |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Oven, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 3 |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 25 jaar |
| Rijbewijs bezit | 2 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 1 plaats geschikt voor een babystoeltje, kinderstoeltje of stoelverhoger. |
Bedden
Hoogslaper
85 x 200 cm
Eenpersoonsbed
80 x 202 cm
Eenpersoonsbed
80 x 198 cm






