Comfort Standard van McRent
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | C-klasse camper |
| Motor | Dieselmotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Luifel, Certified self contained, Vrije doorloop, Achteruitrijcamera |
| Leeftijd voertuig | maximaal 2 jaar |
| Brandstofverbruik | 10 - 12 L / 100 km |
| Brandstoftank | 90 L |
| Verswatertank | 125 L |
| Grijswatertank | 90 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 680 - 740 cm |
| Breedte | 233 cm |
| Hoogte | 294 cm |
| Interieurhoogte | 213 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning (bestuurderscabine), Android Auto, Apple CarPlay, TV |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Oven, Fornuis |
| Badkameruitrusting | Douche, Toilet |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 25 jaar |
| Rijbewijs bezit | 2 jaar |
| Kinderstoeltjes | Er kunnen geen babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers in dit voertuig geplaatst worden. |
Bedden
Tweepersoonsbed
150 x 190 cm










