4 Berth Hi-Top Campervan van Go Cheap Motorhomes
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Campervan |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Hoogslaper, Achteruitrijcamera |
| Modeljaar | 2017 en nieuwer |
| Brandstofverbruik | 14 L / 100 km |
| Brandstoftank | 70 L |
| Verswatertank | 40 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 490 cm |
| Breedte | 170 cm |
| Hoogte | 300 cm |
| Interieurhoogte | 200 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning (bestuurderscabine), Bluetooth, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 4 |
| Minimum passagierleeftijd | 6 maanden |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar, maximaal 79 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 2 plaatsen geschikt voor babystoeltjes of stoelverhogers. Klik hier voor meer informatie over het plaatsen van kinderstoelen in dit voertuig. |
Bedden
Hoogslaper
150 x 190 cm
Dinette bed
150 x 190 cm










