Santa Cruz van Escape Campervans
De verwarming en air conditioning werken enkel met een lopende motor.
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Kampeerauto |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Modeljaar | 2014 - 2017 |
| Leeftijd interieur | 2019 en nieuwer |
| Brandstofverbruik | 9 L / 100 km |
| Brandstoftank | 61 L |
| Verswatertank | 13 L |
| Grijswatertank | 13 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 185 cm |
| Interieurhoogte | 127 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Bluetooth, CD-speler, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, Zonnepanelen, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Koelkast, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Minimum passagierleeftijd | 9 jaar |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Er kunnen geen babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers in dit voertuig geplaatst worden. |
Bedden
Tweepersoonsbed
119 x 201 cm










