Mesa van Escape Campervans
De verwarming en air conditioning werken enkel met een lopende motor.
*Bij dit campertype is het mogelijk de Rooftop Sleeper bij te boeken tegen een toeslag. Hierdoor is deze camper geschikt voor 4 personen.
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Campervan |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Achteruitrijcamera |
| Modeljaar | 2016 - 2023 |
| Leeftijd interieur | 2018 en nieuwer |
| Brandstofverbruik | 13 L / 100 km |
| Brandstoftank | 95 L |
| Verswatertank | 19 L |
| Grijswatertank | 19 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 604 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 230 cm |
| Interieurhoogte | 142 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Bluetooth, CD-speler, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, Zonnepanelen, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Koelkast, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 4 |
| Aanbevolen maximum passagiers | 2 volwassenen |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 3 plaatsen met top tether geschikt voor babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers. |
Bedden
Dinette bed
170 x 198 cm
Rooftop Sleeper
130 x 210 cm










