Mavericks van Escape Campervans
De verwarming en air conditioning werken enkel met een lopende motor.
*Bij dit campertype is het mogelijk de Rooftop Sleeper bij te boeken tegen een toeslag. Hierdoor is deze camper geschikt voor 4 personen.
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Campervan |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Modeljaar | 2008 - 2017 |
| Leeftijd interieur | 2012 en nieuwer |
| Brandstofverbruik | 13 L / 100 km |
| Brandstoftank | 132 L |
| Verswatertank | 19 L |
| Grijswatertank | 19 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 201 cm |
| Hoogte | 205 cm |
| Interieurhoogte | 138 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, CD-speler, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, Zonnepanelen |
| Keukenuitrusting | Koelkast, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 4 |
| Aanbevolen maximum passagiers | 2 volwassenen |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 2 plaatsen geschikt voor babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers, maar dit wordt niet aangeraden. |
Bedden
Dinette bed
168 x 191 cm
Rooftop Sleeper
130 x 210 cm










