Jeep Camper van Escape Campervans
De verwarming en air conditioning werken enkel met een lopende motor.
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Kampeerauto |
| Motor | Benzinemotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 4WD |
| Modeljaar | 2019 - 2021 |
| Leeftijd interieur | 2019 en nieuwer |
| Brandstofverbruik | 9 L / 100 km |
| Brandstoftank | 81 L |
| Verswatertank | 13 L |
| Grijswatertank | 13 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 480 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 262 cm |
| Interieurhoogte | 112 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning, Bluetooth, CD-speler, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Koelbox, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Dit voertuig heeft 2 plaatsen geschikt voor babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers, maar dit wordt niet aangeraden. |
Bedden
Rooftop Sleeper
130 x 210 cm










