Maverick 4WD van Britz
Britz Maverick 4WD 2 Berth. Verken de Outback met 2 personen
Geniet van het veelzijdige Australië in de Britz Maverick 4WD met automatische versnellingen. De voertuigen van Britz worden door het flexsysteem geprijsd. Dat betekend: de vroeger u boekt, de lager de prijs. Vraag nu een offerte aan - dat kan 24/7 online via de website of telefonisch bij één van onze specialisten.
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Truck-camper |
| Motor | Dieselmotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 4WD |
| Overige eigenschappen | Luifel, Pop-top, Achteruitrijcamera |
| Leeftijd voertuig | maximaal 2 jaar |
| Brandstofverbruik | 12 L / 100 km |
| Brandstoftank | 140 L |
| Verswatertank | 82 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Hoogte | 270 - 375 cm |
| Interieurhoogte | 190 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning (bestuurderscabine), Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Verwarming (bestuurderscabine), Buitendouche, Radio, Zonnepanelen, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Minimum passagierleeftijd | 7 jaar |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Er kunnen geen babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers in dit voertuig geplaatst worden. |
Bedden
Tweepersoonsbed
154 x 200 cm














