Hitop van Britz
Voertuig
| Voertuig | |
|---|---|
| Soort voertuig | Campervan |
| Motor | Dieselmotor |
| Versnellingen | Automaat |
| Aandrijving | 2WD |
| Overige eigenschappen | Achteruitrijcamera |
| Leeftijd voertuig | maximaal 2 jaar |
| Brandstofverbruik | 12 L / 100 km |
| Brandstoftank | 80 L |
| Verswatertank | 110 L |
| Grijswatertank | 110 L |
| Afmetingen | |
|---|---|
| Lengte | 594 cm |
| Breedte | 206 cm |
| Hoogte | 310 cm |
| Interieurhoogte | 190 cm |
| Overige | |
|---|---|
| Uitrusting | Air Conditioning (bestuurderscabine), Bluetooth, Verwarming (bestuurderscabine), Radio, Zonnepanelen, USB-aansluiting |
| Keukenuitrusting | Vriezer, Koelkast, Magnetron, Fornuis |
| Passagiers | |
|---|---|
| Maximum passagiers | 2 |
| Minimum passagierleeftijd | 7 jaar |
| Bestuurderleeftijd | minimaal 21 jaar |
| Kinderstoeltjes | Er kunnen geen babystoeltjes, kinderstoeltjes of stoelverhogers in dit voertuig geplaatst worden. |
Bedden
Tweepersoonsbed
162 x 188 cm
















